Hafriyat , Nakliyat Hizmetleri ;

Kozağaçlı Akın İnşaat olarak Hafriyat ve inşaat dallarında kullandığımız tüm ağır makina ve araçlarımız , Profesyonel ekipman ve ekibimiz ile birlikte tamamladığımız ve devam ettiğimiz tüm projelerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mobil Kankasör Hizmetleri ;

Kozağaçlı Akın İnşaat “Ton başına” ve “Süreli (Günlük/ Haftalık/ Aylık)” mobil konkasör kiralama hizmeti de vermektedir. Son model mobil konkasörler ihtiyaca göre tek katlı elek, tartı sistemi, vb. opsiyonlar ile müşterilere sunulurken, uzman operatörler sayesinde yüksek performansla garanti altına alınır.

Kiralama ücreti kırılacak malzemenin cinsi, besleme ve ürün boyutu, kırılacak toplam malzeme miktarına göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz keşif hizmeti için lütfen temasa geçiniz.

İnşaat Hizmetleri ;

Çağdaş yaşam tarzları, geleceğin yaşam biçimleri ve piyasa rayiçleri konularındaki güncel bilgi ve trendleri yakından takip eden Kozağaçlı Akın İnşaat Ltd.Şti., yeni imar planları ve şehir planlaması ile ilgili belediye kararlarını da yakından izleyerek yeni projelerin gerçekleştirilmesi yönündeki çalışmalarını sürdürmektedir.