Kozağaçlı Akın İnşaat Firma Politikası

 • – Kum çakıl, hafriyat, inşaat malzemeleri ve beton yapı malzemeleri imalatında bölgenin tek kuruluşu olan Kozağaçlı Akın İnşaat Ticaret Limited Şirketi her geçen gün artan gücünü hizmete dönüştürüyor.

  – Cahit, Kazım ve Fehmi Akın kardeşlerin 1996 yılında kurduğu Kozağaçlı Akın İnşaat Ticaret Limited Şirketi sürekli hizmet alanını geliştirdi. Batı Antalya Bölgesinin gözde kuruluşu haline gelen firmamız, her boy iş makinası, kırıcıl hafriyat, kum, çakıl, eleme, kırma tesisi, nakliye, tuğla, kiremit, inşaat ve sera demiri, çimento, kilit parke, bordür, köprü ve kuyu büzü imalatı ile yöre halkına hizmet vermektedir.

  – Firmamız Salur Köyü Dallas Mevkiinde bulunan tesislerinde imal ettiği beton yapı elemanlarıyla belediyelerin ve inşaatçıların ihtiyaçlarını karşılama anlamında gözdesi haline geldi. Daha önce bu tür hizmetler il hatta bölge dışından gelmekte iken vatandaşlarımız ve değişik kuruluşlar tesislerimize gelerek veya firma yetkililerimizden teklif usulüyle aldıkları bilgi doğrultusunda istedikleri ürünü tercih ederek satın alabilmektedirler.

 • Kalite Politikamız;

  – Maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak.

  – Tedarikçilerimizin kalitesi bizim kalitemizi belirler anlayışı ile hareket etmek.

  – Günümüz teknolojisini yakından takip ederek gerekliliklerini yerine getirmek ve üretimde kaliteyi ön planda tutmak.

  – Ulaştığımız seviye başarı ile yetinmemek, daha iyisini yapma çabasını göstermek

  – Kaliteli ve estetik ürünlerle her zaman örnek olmak.

 • Vizyonumuz
  – Çalışanları mutlu, müşterileri hizmetten memnun, sektörün lideri bir firma olmak.
 • Misyonumuz;
  – Değerleri ışığında müşteri memnuniyetini ön planda tutan, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları karşılayan, sektörde ilklere imza atan firma olmak

Kozağaçlı Akın İnşaat Ltd.Sti.

İş güvenliği ve sağlık politikası


 • – iş güvenliği en önemli önceliğimizdir.
  – Çalışanlarımızı iş güvenliği ve sağlık konularında duyarlı hale getirmek toplumsal sorumluluğumuzdur.
  – Tüm sistem ve uygulamalarımızın,yürürlükteki yasalar,yönetmelikler ile uyumlu olmasını sağlar ve devamlı geliştiririz.
  – Tüm çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için güvenli ve hedefi sıfır kaza olan bir çalışma ortamı yaratmaya çalışırız.
  – Ürün ve faaliyetlerimizin çalışanların sağlık ve güvenliği için oluşturduğu riskleri analiz eder ve sürekli azaltırız.